Filadelfie Praha

Filadelfie Praha /Želetavská 1525/1, Praha 4/

Naše nová restaurace Filadelfie se nachází v areálu BB Centra v Praze 4 na Brumlovce, ve stejnojmenné budově Filadelfie. Provozovna je určena především pro všechny společnosti sídlící v této budově, kde hlavním nájemníkem je UniCredit Bank, naši provozovnu však mohou plně využívat i ostatní společnosti z této budovy, včetně zákazníků z celého širokého okolí, protože naše provozovna je veřejnosti přístupná.

V naší restauraci nalezne zákazník jak snídaňový servis, polední menu, ak i třeba kávu od našeho Partnera Nespresso. Jako polední menu si zákazníci mohou vybrat z pestré nabídky jídel, která se skládá z devíti druhů. V nabídce nechybí např. pizza, grill bar, salátový bar, ale také osvědčené české speciality, jako je třeba svíčková na smetaně, nebo vepřový řízek a bramborový salát. Naše jídla si může zákazník ochutnat pondělí až čtvrtek od 11:00 do 15:30 a v pátek 11:00 do 14:00.

Provozovna je otevřena PO – ČT 7:30 – 16:00 a PÁ 7:30 – 14:30.

Realizační tým pro tuto provozovnu pracuje pod vedením manažerky Terezy Lokajové. Kuchařský tým vede ostřílený šéfkuchař Filip Podhorský. Na všechny zmíněné osoby se naši zákazníci mohou v případě potřeby obrátit jak s řešením problému, tak třeba i s pochvalnou zpětnou vazbou. Celý tým naší provozovny bude rád za oba typy zpětné vazby. Našim cílem je vytvářet společnými silami příjemné prostředí pro stravování našich zákazníků.

Manažer provozovny: Tereza Lokajová /tereza@officefood.cz | tel: +420 725 941 882/
Šéfkuchař: Filip Podhorský


TÝDENNÍ POLEDNÍ MENU

SLEVA NA OBĚDOVÉ MENU 30% – Sleva se vztahuje vždy na poslední hodinu výdeje. Pondělí – čtvrtek v době 14:30 – 15:30, pátek v době 13:30 – 14:00.

filadelfie

Polední menu si můžete, ve formátu PDF, stáhnout ZDE
– pokud chcete posunout stránku, stačí chytit stránku levým tlačítkem myši a táhnout směrem nahoru