NESPRESSO

2016_WEB_bannery_pages_nespresso

Nepřekonatelná kvalita kávy a hluboká odborná znalost kávy.

 

Vybrané kávy Grand Cru společnosti Nespresso jsou připravovány z nejlepších zelených kávových zrn z celého světa. Náš výběr výjimečných směsí káv a čistých jednodruhových káv je speciálně připraven tak, aby vyhovoval každé chuťové preferenci a aby byl doma v každém prostředí. Odhadem pouze nejlepší 1 až 2 % zelených kávových zrn na světě vyhovuje požadavkům společnosti Nespresso na chuť a aroma a vysokým standardům, stanoveným pro kvalitu a udržitelný rozvoj.  Odborníci na kávu společnosti Nespresso ladí jemnou vzájemnou hru všech komplexních vlastností každé jedné kávy, včetně její kyselosti a těla, s cílem vytvořit řadu káv Grand Cru s jedinečnými profily chutí a vůní a svůdnou cremou.

 

Program Nespresso Ecolaboration poskytuje rámec pro partnerství a inovaci, aby řídil neustálý udržitelný rozvoj. Tento program zkoumá všechny aspekty získávání kávy; výrobu, používání a likvidaci našich kapslí; a také životního cyklu našich kávovarů. Do roku 2013 jsme se zavázali k následujícímu:

  • 80 % kávy společnosti Nespresso získávat prostřednictvím našeho jedinečného programu udržitelné kvality – AAA Sustainable QualityTM program a prostřednictvím farem, které získají certifikát od aliance Rainforest AlianceTM,
  • zavést systémy, které ztrojnásobí naši kapacitu recyklovat použité kapsle na 75 %,
  • snížit uhlíkovou stopu, která je nezbytná pro přípravu každého šálku kávy Nespresso, o 20 %.

Program Ecolaboration se pro nás skutečně stal metodou práce.

Více informací o společnosti Nespresso získáte ZDE