O NÁS

Firma Office food byla založena v roce 2000 na základě velké poptávky našich stávajících klientů o kompletní zásobování a péči office center, kanceláří i privátních klientů ze strany gastronomie.

Našim hlavním cílem je vytvořit nový koncept firemního stravování se zaměřením na celkový gastronomický zážitek, který zahrnuje nejen kvalitu poskytovaných služeb, ale také design prostředí. Proto, kromě odborníků ze strany gastronomie, spolupracujeme také se zkušenými architekty a projektanty, kteří navrhují unikátní design stravovacích prostor.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně, jedině tak můžeme poskytnout široké spektrum služeb, šitých na míru všem představám a potřebám. Díky strategickému myšlení, kreativnímu potenciálu a pečlivé realizaci pak přicházíme s inovativním řešením, jež nás odliší od konkurence a zajistí spokojenost klienta. Klademe důraz na profesionální kuchařský servis doplněný o mezinárodní speciality s použitím kvalitních ingrediencí bez konzervantů a umělých dochucovadel. Sledování nových trendů v gastronomii je pro nás samozřejmostí