OREGON House

OREGON House   /Řevnická 170/4 Praha 5/

Naše nová závodní jídelna se nachází v administrativní budově s názvem Oregon House. Poloha této budovy je se ve stále oblíbenější oblasti Zličín, která je v dosahu letiště i samotného centra Prahy.

V naší závodní restauraci nalezne zákazník jak snídaňový servis, polední menu, tak i třeba kávu od našeho Partnera Nespresso. Jako polední menu si zákazníci mohou vybrat z pestré nabídky jídel, která se skládá z šesti druhů. V nabídce nechybí například tradiční česká kuchyně, dále minutkový úsek, čerstvá pasta, vegetariánské či veganské speciality a také pestrý výběr salátů. Naše jídla si může zákazník ochutnat pondělí až pátek od 11:00 do 14:00.

Provozovna je otevřena PO – ČT 7:30 – 17:00 a PÁ 7:30 – 16:00.

Realizační tým pro tuto provozovnu pracuje pod vedením manažera Martina Zlatohlávka. Kuchařský tým vede šéfkuchař Kryštof Tauberest. Budeme rádi, když se naši zákazníci na nás obrátí v případě potřeby jak s řešením problému, tak třeba i s pochvalnou. Celý tým naší provozovny bude rád za oba typy zpětné vazby. Našim cílem je vytvářet společnými silami příjemné prostředí pro stravování našich zákazníku.

Odpovědný vedoucí:  Tomáš Krtička /tomas.k@officefood.cz | tel: +420 739 517 686/
Šéfkuchař: Aleš Kučera


TÝDENNÍ POLEDNÍ MENU