OREGON House

OREGON House   /Řevnická 170/4 Praha 5/

Naše nová restaurace se nachází v administrativní budově s názvem Oregon House. Poloha této budovy je se ve stále oblíbenější oblasti Zličín, která je v dosahu letiště i samotného centra Prahy.

V naší restauraci nalezne zákazník jak snídaňový servis, polední menu, tak i třeba kávu od našeho Partnera Nespresso. Jako polední menu si zákazníci mohou vybrat z pestré nabídky jídel, která se skládá z šesti druhů. V nabídce nechybí například tradiční česká kuchyně, dále minutkový úsek, čerstvá pasta, vegetariánské či veganské speciality a také pestrý výběr salátů. Naše jídla si může zákazník ochutnat pondělí až pátek od 11:00 do 14:00.

Provozovna je otevřena PO – ČT 7:30 – 15:30 a PÁ 7:30 – 15:00.

Realizační tým pro tuto provozovnu pracuje pod vedením manažerky Kláry Dražanové. Kuchařský tým vede šéfkuchař Aleš Kučera. Budeme rádi, když se naši zákazníci na nás obrátí, v případě potřeby, jak s řešením problému, tak třeba i s pochvalou. Celý tým naší provozovny bude rád za oba typy zpětné vazby. Našim cílem je vytvářet, společnými silami, příjemné prostředí pro stravování našich zákazníků.

Odpovědný vedoucí:  Markéta Dubová /marketa@officefood.cz | tel: +420 607 641 472/
Šéfkuchař: Aleš Kučera


TÝDENNÍ POLEDNÍ MENU