NAŠE SLUŽBY

1. FIREMNÍ STRAVOVÁNÍ

snidaneSNÍDAŇOVÝ KONCEPT  –  od 7:00 hodin jsme připraveni nabízet čerstvé pečivo, upečené každý den soukromou pekárnou. Dále můžete ochutnat nejen úžasné chleby, ale také bílé a celozrnné pečivo, sladké muffiny a koláče, které jsou z naší výroby. K základní kontinentální snídani Vám naše obsluha nabídne pestrou škálu teplých i studených nápojů, jogurty, zdravou výživu, ovocné i zeleninové saláty, čerstvé tvarohové i majonézové pomazánky, chlebíčky a mnoho dalších lákadel. Kuchař Vám na požádání připraví čerstvé vaječné omelety, míchaná vejce, panini, ohřívanou klobásu či párky.
Pro zpestření nabízíme na objednání i pečivo v bezlepkové formě.

 

svacinaSVAČINY  –  během celého dne nabízíme mimo výše uvedený sortiment také ovoce v jogurtu, moučníky a zákusky vlastní výroby, obložené pečivo, chlebíčky a ovocný či salátový bar. Svačiny jsou nabízeny po celou pracovní dobu.

 
obedOBĚDOVÉ MENU  –  každý den nabízíme výběr ze 2 polévek (vývar, polévka svačinová) a 4 rozdílných pokrmů ve složení – tradiční omáčka či těžší jídlo, steak, čerstvá pasta a salát. Tato nabídka je doplněna o minutkovou výdejovou linku, která v případě, že si někdo nevybere, dokáže okamžitě poskytnout adekvátní pokrm v obědovém čase. Celý náš kuchařský tým pracuje pod vedením Jana Kuby, který prošel jak prvotřídními pražskými restauracemi – Kampa Park, Barock, Kogo, SoHO, tak i zahraničními podniky. Tento kuchař se postará o pravidelné živé vaření jednou či dvakrát do měsíce. Zároveň v případě zájmu jsme schopni zajistit školu vaření, jako benefit, či jen tak, jako zpestření Vašich zaměstnanců.

 

dezertyZÁKUSKY A DEZERTY  –  v našem týmu nově pracuje cukrářka z vyhlášené restaurace Aureole, která Vám bude každý den útočit na chuťové pohárky rozličnými dezerty či dorty.

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

KRABIČKOVÝ STRAVOVACÍ SYSTÉM  –  nadváha představuje komplexní problém a je nutné ji také tak řešit. Velmi často se stává, že lidé drží diety, sportují, a přesto jejich váha stoupá nebo se nemění. Řešení v podobě krabičkových diet a sestavení online jídelníčku je pouze dočasným, pro některé zcela neúčinným řešením.
Nesmírně důležitá je individuální práce s klientem, která zohlední faktory bránící v hubnutí (zdravotní potíže, zavodnění, překyselení organismu, nevyvážená strava aj.) Jednotný návod na to, jak být štíhlá/ý neexistuje, každý organismus je jiný a má jiné potřeby, individuální přístup ke klientům a jejich koučink během celého hubnoucího procesu je zárukou trvalého úspěchu.
Společnost Office Food má dlouholeté zkušenosti v poskytování asistovaného hubnutí a díky individuálnímu přístupu ke klientům, dosahujeme mimořádných výsledků. Tím, že respektujeme vytíženosti klientů a dojezdu výživové poradkyně do zaměstnání máme velké spektrum klientů a klientek.

CATERING & KÁVOVÝ KONCEPT  –  součástí naší nabídky jsou cateringové služby pro Vaše zaměstnance či partnery. Dokážeme zajistit jak malé coffee breaky na pracovišti, tak zároveň pomoc při organizaci či realizaci team buildingů, vánočních večírků či jiných aktivit.
Naše společnost na všech svých provozovnách používá kávový koncept Nespresso.

 

2. STRAVOVÁNÍ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLKY

snidaneZajišťujeme kompletní denní stravování mateřských škol. Respektujeme specifika stravování předškolních dětí, zdravotní stav i multikulturní gastronomické potřeby v kosmopolitních mateřských školkách.
Denní menu je připravováno ve spolupráci s výživovou poradkyní a vyškolenými kuchaři. Nabídka menu obsahuje výběr ze čtyř hlavních jídel, které jsou graficky doplněny o nutriční hodnoty. Toto ocení především rodiče dětí, kteří mají maximální přehled o složení konzumovaných potravin. Naší specialitou jsou oblíbené kroužky vaření s šéfkuchařem, kde se děti učí vařit své oblíbené pokrmy.

 

3. NEMOCNIČNÍ STRAVOVÁNÍ

snidaneSpolečnost Office food zajišťuje celodenní stravu pro pacienty za přísného dodržení hygienických a bezpečnostních předpisů. Poskytujeme kompletní dietní systém stravování, kde jsou kladeny specifické požadavky na výběr i úpravu pokrmů.
Aktivně spolupracujeme s dodavateli, jejichž produkty musí splňovat přísná kritéria i pro nemocniční stravování.