SPOLANA Neratovice

2016_OFWEB_bannery_spolana

SPOLANA Neratovice   /Práce 657, Neratovice/

Naším krédem je zajistit stravu především zaměstnancům Spolany, ale také externím zaměstnancům a přidruženým zaměstnancům firem sídlící v areálu jako jsou, Cayman Pfarma, Orlen Servis, ZSD, Nera agro a ostatním zaměstnancům kteří jenom projíždí.

K dispozici máme 200 míst k sezení v prostorné jídelně s moderně vybavenou kuchyní. Každý den zde uvaříme přes 800 pokrmů.
Otevírací doba je 7:30 – 14:30 a tak mají strávníci možnost dát si i snídaně.

V průběhu oběda se podávají dva druhy polévek a pět druhů hlavních chodů, z nichž je vždy jeden velký salát. Pro náročnější zákazníky jsme připravili na každý den výběr i z minutek, které jsou od klasického jídla odlišeny větší gramáží. Jelikož výrobní areál Spolany Neratovice je v provozu 24 hodin, připravili jsme pro odpolední a noční provoz dva jídelní automaty s chlazeným jídlem, které si mohou jednoduše ohřát. Je zde k dispozici i takzvaný studený box s bagetami a sušenkami. Tato sekce je přístupná zaměstnancům dvacet čtyři hodin denně sedům dní v týdnu. A každý den pravidelně doplňovaná čerstvým jídlem. Naše jídla, se snažíme převážně vytvářet z čerstvých surovin,  nepoužíváte mražené věci ani umělá dochucovadla.  Pro dodávky surovin používáme lokální dodavatelé ze středočeského kraje.

Vedoucí provozu:  Zdena Kavinová /spolana@officefood.cz/
Šéfkuchař:  Magda Martincová


TÝDENNÍ POLEDNÍ MENU