ÚJV Řež

ÚJV Řež   /Hlavní 130, Husinec/

Naše nová jídelna pro zaměstnance UJV a CVŘ nacházející se nedaleko Prahy v malebném údolí řeky Vltavy. Nabízí zákazníkům velkou nabídku doplňkového sortimentu a různých variací vlastní výroby, jako jsou třeba pomazánky, saláty, obložené housky a bagety. Dále zde nabízíme výbornou kávu od našeho partnera Nespresso a velkou nabídku poledního menu.

Každý den pro zákazníky připravujeme sedem druhů pokrmů, součástí nabídky je i salátový bar, grill bar a od měsíce října bude k dostání i pizza. V této provozovně nechybí ani minutková sekce.

Provozovna je, po dobu letních prázdnin, otevřena PO – PÁ 6:00 – 14:00 (výdej obědů je do 13:30).

V jídelně poskytujeme taktéž i snídaňový servis, kde nechybí klasiky jako míchaná vajíčka, opečená slanina, klobásy, teplé párky, domácí koláče a pomazánky.

Realizační tým pro tuto provozovnu pracuje pod vedením manažera Michala Filipa. Kuchařskému týmu vládne pevnou rukou šéfkuchař Daniel Aizner, který prošel prvotřídními Pražskými restauracemi kde se učil kuchařskému umění.

V řadách našeho týmu na této provozovně mohou naši zákazníci potkat také zástupce šéfkuchaře a to Lukáše Daniela, který taktéž prošel Pražskou školou vaření. Společně tato dvojce tvoří nerozlučné duo již několik let a od 30.8.2021 tvoří základní pilíř naší nové provozovny v areálu UJV Řež.

Vedoucí provozu:  Michal Filip /ujv@officefood.cz | tel: +420 777 190 383/
Šéfkuchař: Daniel Aizner


TÝDENNÍ POLEDNÍ MENU  /menu si můžete stáhnout ZDE/